دانستنی های عینک

عینک رانندگی در شب

عینک رانندگی در شب

بهترین راه برای رانندگی در شب چیست؟

عینک رانندگی در شب نوع خاصی ازعینک است. این عینک ها دقیقاً مانند هر عینک دیگر استفاده می شوند ، اما به یک عدسی زرد رنگ مجهز شده اند. این عینک های زرد معمولاً به عنوان وسایل کمک رانندگی در شب تبلیغ می شوند و رنگ روشن آنها به شما کمک می کند تا در تاریکی به وضوح ببینید. با این وجود آیا این عدسی ها مناسب هستند ؟

 

افسانه عینک رانندگی در شب

هنگامی که بیش از یک دهه پیش عینک رانندگی در شب برای اولین بار وارد بازار شد ، به عنوان راه حلی برای خطرات سواری طولانی مدت در شب معرفی شد. از این گذشته ، مسافرت در شب حتی برای رانندگان حرفه ای نیز می تواند یک چالش باشد. این عینک ها در آن زمان از محبوبیت کمی برخوردار بودند ، اما پس از سالها تحقیق نشان داده است که آنها به اندازه تصور شما مفید نیستند. در حقیقت ، ثابت شده است که استفاده از آنها در حین رانندگی به طور بالقوه می تواند بیش از سود آن آسیب برساند.

چرا باید از عینک رانندگی در شب خودداری کنید

اساس عینک رانندگی در شب این است که رنگ زرد شدید آنها می تواند دید شما را در شب روشن کند و احتمال تأثیر نورهای آزار دهنده را بر روی بینایی شما کاهش دهد. با این حال ، استفاده از هر نوع عدسی رنگی می تواند هنگام رانندگی خطرناک باشد. باور نمی کنید؟ در نظر بگیرید که یک رنگ در رانندگی شما چقدر نقش دارد – چراغ های قرمز ، چراغ های سبز ، نشانگرهای زرد رنگ و سایر علائم مهم برای جلب توجه شما و ایمنی شما طراحی شده اند. با این حال ، اگر هر آنچه را که می بینید زرد رنگ باشد ، احتمال تصمیم اشتباه در چراغ توقف یا حتی بدتر از آن وجود دارد: یعنی تصادف کردن

بهترین راه برای رانندگی در شب چیست؟

بر خلاف آنچه تولید کنندگان عینک شب (عینک رانندگی ) دوست دارند شما باور داشته باشید ، بهترین راه برای بهبود رانندگی در شب این است که ازعینک هایی استفاده کنید که باعث کاهش نورهای آزاردهنده میشوند . به جای رنگ زرد خطرناک ، عینک ضد تابش ساخته شده اند تا بینایی شما را در هر دو حالت رانندگی در شب و در طول روز بدون تیرگی نگه دارند.

پس برای چی منتظری؟ به جای اینکه به دنبال محصولات معجزه آسا باشید، چیزی بدست آورید که می دانید جواب می دهد. هر فریم موجود درnooroptical را می توانید بصورت سفارشی تهیه کنید که دارای عدسی ضد تابش باشد. امروز ، کاتالوگ عینک ما را بررسی وعینک مورد علاقه خود را پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *