اخبار, دانستنی های چشم انسان, دانستنی های عینک

عینک های ورزشی

عینک های مناسب برای ورزشکاران

هنگام جستجوی عینک های ورزشی ، به دنبال یک عینک مناسب و در عین حال راحت باشید که بتواند در برابر نیروی وارده نیز مقاومت کند. در یک ورزش بدنی ، به عنوان مثال ، در فوتبال ، شما دائماً در حال حرکت هستید و اگر عینک از صورت شما بیفتد یا کاملاً بیفتد ، باعث حواس پرتی می شود. به همین دلیل است که بسیاری از عینک های ورزشی دارای بند قابل تنظیم هستند. بند نه تنها باید از تناسب مناسبی برخوردار باشد ، بلکه در ناحیه بینی هم باید کاملاً متناسب باشد تا از لغزش در هنگام جمع شدن عرق جلوگیری کند.

عینک های مناسب برای ورزشکاران

لنزهای پلی کربنات برای مقاومت در برابر نیرو ساخته شده اند.برخی از مارک ها لنزهای فتوکرومیک را ارائه می دهند که لنزهای شفافی هستند که در معرض نور خورشید تیره می شوند.

نه تنها لنزها باید در برابر ضربه مقاوم باشند ، بلکه فریم ها نیز باید مقاوم باشند. بیشتر عینک های ورزشی از مواد پلاستیکی ساخته شده اند که با دوام و انعطاف پذیر هستند. همانطور که عینک های ورزشی باید قوی باشند ، به یاد داشته باشید که در پایان روز ، عینک برای بینایی شماست.

.

با بهترین عینک های ورزشی می توان عملکرد بازیکنان را به راحتی افزایش داد. فرقی نمی کند که در لیگ های بزرگ بازی کنید یا لیگ کوچک ، داشتن عینک ورزشی با کیفیت و قدرت بسیار مهم است. خرید هم چنین عینک آفتابی با کیفیت ورزشی کمک می کند تا دید خود را افزایش دهید ، راحتی را افزایش دهید و زمان واکنش را در هنگام ورزش کاهش دهید.

عینک های مناسب برای ورزشکاران
عینک های مناسب برای ورزشکاران
عینک های مناسب برای ورزشکاران

درباره فرشته شکراله زاده

سمت : دستیار علمی مجله نور اپتیکال | فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه تهران و ارشد از دانشگاه ایران | کاندیدای دکترا تخصصی از دانشگاه مشهد | عضو سابق استعداد درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران | مدرس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی | دارای بیش از ۱۴ مقاله خارجی | سابقه ده سال کار در بخش لنز و عینک در بیمارستان فارابی و نور | عضو مرکز تحقیقات نور

نوشته های مشابه