آموزش, دانستنی های عینک, زیبایی

4 روش برای استفاده از فریم های عینک چشم گربه ای

آیا عینک میزنید؟ اگر پاسخ شما بله است، پس باید از اهمیت استفاده از عینک¬های مد روز آگاه باشید. با توجه به تغییرات سریع موجود در دنیای مد، بروز ماندن برای همه یک کار دشوار است، اما تنها کسانی که جرات امتحان کردن چیزهای جدید رو دارند موفق می¬شوند عادات قدیمی خود رو کنار بگذارند و عادت¬های جدیدی رو انتخاب کنند.
بروز نگه داشتن ظاهر شما برای هر مناسبتی نیاز به خلاقیت و تلاش زیادی دارد. با این حال، اگر مایل باشید بر روی ظاهر خود سخت کار کنید، در دراز مدت به نتیجه مطلوب خواهید رسید. برای اینکه در هر فصل سال همواره بروز و متناسب به نظر برسید، در این مقاله از مجموعه نور اپتیک 4 نکته وجود دارد که می¬تواند به شما کمک کند با عینک گربه ای شیک به نظر برسید:
در دنیای مدرن امروزی، مردم دوست دارند از عینک هایی استفاده کنند که ظاهری باکلاس و منحصر به فرد به آنها بدهد. در عینک¬های گربه ای، لبه های بیرونی به سمت بالا رفته و شقیقه های این عینک به قسمت جلویی فریم می پیوندند. واقعیت شگفت انگیز این است که عینک چشم گربه ای در کنار متمایز بودن به شما احساس شیک بودن نیز می دهد.

افرادی که در شرکت‌های مختلف کار می‌کنند، می‌توانند به راحتی از عینک های چشم گربه ای استفاده کنند، زیرا این عینک ها جذاب هستند و افراد هنگام استفاده از آن در ساعات کاری احساس راحتی می‌کنند. مزیت عینک چشم گربه ای در این واقعیت نهفته است که برای تقویت نمودن اجزای صورت بهترین است. آنها به بهترین نحو ممکن ویژگی¬های صورت رو بهبود می¬بخشند و ظاهری آراسته به چهره می¬دهند. نکته جالب در مورد عینک چشم گربه¬ای این است که عرض ناحیه بالایی در مقایسه با عرض ناحیه پایینی پهن¬تر است.
عینک¬های چشم گربه¬ای به جلب توجه دیگران به سمت چشمان افرادی که از آن استفاده می کنند کمک می کند. به عبارت دیگر شما رو در کانون توجه دیگران قرار می دهند. عینک چشم گربه ای با اشکال مختلف صورت هماهنگی برقرار می-کنند. اینها برای صورت¬های چاق بهترین به نظر می¬رسند. آنها همچنین برای فرم صورت های بیضی و گرد مناسب هستند. بسته به فرم صورت، می¬توانید بهترین رنگ این عینک رو انتخاب کنید و از فرم صورت خود لذت ببرید.
نحوه استفاده از عینک چشم گربه ای
عینک‌های چشم گربه‌ای،با سبکی همیشگی و مدرن، مدت‌ها مورد علاقه افراد مشهور و نمادهای مد، از جمله مرلین مونرو و آدری هپبورن بودند. این فریم¬های زیبا این توانایی رو دارند که شما را شیک و مد روز جلوه دهند.
عینک چشم گربه ای چه ویژگی هایی دارد؟
فریم‌های چشم گربه‌ای دارای ظاهری برجسته در بالا و جزئیاتی در پایین لنز هستند. این عینک یک خط ابرو را به نمایش می‌گذارد که در شقیقه‌ها به سمت بالا خم می‌شود، این جزئیات موجب متمایز شدن این سبک از عینک می¬شود.. عرض بالای قاب اغلب از پایین قاب نیز پهن¬تر است.
مدل¬های مختلف فریم چشم گربه¬ای

فریم های چشم گربه ای از زمان مادربزرگ های ما تا به امروز بسیار پیشرفت کرده¬اند. در فریم های امروزی، جزئیاتی چشم‌گیر و خیره‌کننده¬ای رو خواهید دید. همچنین می‌بینید که این خط ابروهای رو به بالا با اشکال دیگر مانند: لنزهای بیضی، گرد یا لنزهای بزرگ D شکل بسیار هماهنگ کار می‌کنند.
آیا می توانم عینک چشم گربه¬ای رو انتخاب کنم؟

فریم‌های چشم گربه‌ای واقعاً سبکی همه‌کاره هستند و با اشکال مختلف صورت سازگار می¬شوند، و جفتی که با فرم صورت شما مناسب است، به مشخص‌ترین ویژگی‌های صورت شما بستگی دارد. در مجموعه نور اپتیک، با طیف وسیعی از سبک‌هایی که در این شکل ارائه می‌دهیم، یافتن عینک چشم گربه‌ای مناسب رو برای شما آسان می‌کنیم.
چهره¬های گرد در فریم¬هایی با خطوط پررنگ و زاویه دار به بهترین شکل به نظر می¬رسند. این جزئیات چشمگیر به تیزتر شدن ویژگی¬های نرم صورت و خطوط فک گرد کمک می¬کند. از طرف دیگر، چهره¬هایی با ویژگی¬های زاویه دار یا برجسته تر، با یک عینک چشم گربه¬ای، حالت گرد یا بیضی پیدا کرده و بهتر به نظر می¬رسند. فریم چشم گربه¬ای بالدار به تعادل خطوط فک پهن صورت¬های مربع یا مثلثی شکل کمک شایانی می¬کند، در حالی که فریم گرد باعث نرم شدن ویژگی¬های زاوی¬دار صورت شما می¬شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرم صورت خود و اینکه کدام سبک برای شما مناسب تر است، از راهنمای شکل صورت ما برای عینک دیدن کنید.
برای پیدا کردن مدل چشم گربه¬ای مناسب خود آماده¬اید؟
برای تجربه کردن احساسی متفاوت، چرا یک جفت عینک چشم گربه¬ای رو به مجموعه عینک¬های روزمره خود اضافه نمی¬کنید؟
اگر ترجیح می‌دهید از عینک‌های ظریف‌تری استفاده کنید، همیشه می‌توانید به جای آن یک عینک آفتابی رترو چشم گربه‌ای رو امتحان کنید که برای تعطیلات آخر هفته یا استراحت در کنار استخر در تابستان بسیار مناسب است.
نحوه انتخاب عینک چشم گربه¬ای مناسب برای صورت

عینک¬های چشم گربه¬ای در حال حاضر یک روند رو به رشد رو در دنیای اکسسوری عینک¬ها تجربه می¬کنند. با طیف گسترده‌ای از اشکال، اندازه‌ها و رنگ‌های موجود، پوشیدن آن تقریبا برای هر کسی آسان است.

عینک چشم گربه¬ای برای صورت¬های بیضی شکل
این فرم صورت می¬تواند تقریباً هر مدل چشم¬گربه¬ای رو، از سایز بزرگ گرفته تا فریم¬های لاغر و باریک، انتخاب کند. مطمئن نیستید کدام جفت برای شما مناسب است؟ به عنوان یک قانون خوب، همیشه فریم¬هایی رو انتخاب کنید که کمی پهن¬تر از پهن¬ترین قسمت صورت شما باشند.

عینک چشم گربه¬ای برای صورت¬های مربعی شکل
فریم¬های باریک صورت رو کشیده و بال¬های رو به بالا عینک¬های گربه¬ای تعادل رو برای صورت¬های مربعی فراهم می-کنند. مدل بالدار چشم گربه¬ای رو امتحان کنید که لبه های گرد دارد تا ویژگی های زاویه¬دار شما رو نرم کند و از انتخاب فریم¬های مربعی یا مستطیلی شکل خودداری کنید.

عینک چشم گربه¬ای برای صورت¬های گرد
برای جلب توجه با گونه‌های گرد یا خط فک پرتر، عینک‌های آفتابی گربه‌ای رو انتخاب کنید که زاویه‌دارتر هستند. یک فریم بزرگ که به سمت بالا منحنی می‌شود یا ضخیم‌تر است، یک صورت گرد رو نیز زاویه¬دار می‌کند.

عینک چشم گربه¬ای برای صورت قلبی شکل
فریم‌های چشم گربه‌ای که پهن‌تر از پیشانی شما هستند، برای چهره‌ای به شکل قلب بهتر عمل می‌کنند. برای داشتن ظاهری متعادل، رنگ‌های روشن رو انتخاب کنید یا با فریم¬های کلاسیک لاک‌پشتی با لبه‌های تزئین شده، ظاهری جسورانه پیدا کنید.

عینک چشم گربه¬ای برای صورت¬های الماسی
یک عینک بدون لبه یا نیمه لبه¬دار برای صورت الماسی شکل عالی است. یک سبک زاویه‌دار از عینک‌های گربه‌ای با بال‌های برجسته رو انتخاب کنید تا خطوط فک خود را متعادل کرده و ظاهر کلی شما رو نرم کند.

عینک چشم گربه¬ای برای صورت مثلثی شکل
صورت‌های گلابی‌شکل دارای خط فک وسیع‌تر و پیشانی باریک هستند. بنابراین عینک¬های چشم گربه¬ای رو انتخاب کنید که از هوانوردان الهام گرفته شده¬اند یا شکل مربعی زاویه¬ای دارند. از بازی با رنگ¬ها نترسید!

4 روش برای استفاده از عینک آفتابی چشم گربه¬ای

عینک آفتابی چشم گربه ای یک اکسسوری ضروری برای کمد لباس هر فرد مد روزی است. آنها همه کاره هستند زیرا با هر شکل صورت مطابقت دارند و شما می¬توانید استایل خود رو برای مطابقت با هر موقعیتی تغییر دهید. ممکن است این فریم¬های متمایز رو با قسمت¬های پایینی گرد و لبه‌های زاویه¬دار بشناسید. این کار برای تقلید آنها از چشمان فریبنده یک گربه است.
یکی از بهترین ویژگی¬های عینک آفتابی چشم گربه¬ای تنوع شکل و طرح آنها است. برای مثال، می‌توانید عینک‌های آفتابی کلاسیک با رنگ تیره و فریم مشکی ضخیم یا فریم سفید نازک با الهام از سبک قدیمی رو انتخاب کنید. هر مدلی که تصمیم بگیرید می¬توانید برای خود انتخاب کنید، مطمئن باشید که کل لباس و مدل موهای شما را شیک نشان می¬دهد.
در این مقاله از مجموعه نور اپتیک 4 روش برای استفاده از عینک آفتابی چشم گربه¬ای آورده شده است:
1. آنها را با کلاه آفتابی بپوشید!
برای ایجاد ظاهری آرام در تعطیلات تابستانی با حداقل لوازم جانبی، می¬توانید عینک آفتابی خود را با کلاه آفتابی استفاده کنید. کلاه آفتابی لبه پهن می¬تواند مکمل آفتابی مناسبی برای شما باشد و از صورت شما در برابر قرار گرفتن کامل در معرض نور خورشید محافظت کند.
کلاه‌های آفتابی حصیری کلاسیک در رنگ‌های مختلف از سفید تا قهوه‌ای، زمانی که با عینک‌های آفتابی چشم گربه‌ای طراحی شده جفت شوند، پیچیده به نظر می‌رسند. همچنین استایلی است که می‌توان آن رو به عنوان لباس ساحلی یا بیرون از خانه در هنگام تعطیلات پوشید. علاوه بر این، می‌توانید عینک آفتابی چشم گربه‌ای خود رو برای نگهداری در بند کلاه قرار داده و محکم کنید. این قسمتی است که معمولاً یک روبان به دور تاج کلاه بسته می¬شود. زمانی که فعالیتی ندارید و در حال استراحت هستید می توانید عینک آفتابی خود رو در آنجا قرار دهید.
2. آنها را با مدل موهای چتری بلند بپوشید!
اگر می‌خواهید از عینک آفتابی چشم گربه‌ای خود به‌عنوان یک محصول خاص استفاده کنید، بهتر است آن را با چتری بپوشید. چتری¬های بلندی که روی صورت و روی شانه¬های شما آویزان می¬شوند، می¬توانند ظاهری اسرارآمیز به ظاهر شما ببخشند. آنها قسمت عمده صورت شما را می¬پوشانند و به اکسسوری اصلی شما تبدیل می¬شوند. این می¬تواند برای شکل دادن به بخشی از یک ظاهر مد بوهو استفاده شود.
علاوه بر این، زمانی که چتری¬های شما بلند و صاف هستند، بر گوشه های نوک تیز عینک آفتابی شما تأکید می¬کنند. این انتخاب یکی از محبوب ترین روش¬های استفاده از عینک آفتابی چشم گربه¬ای است و به احتمال زیاد هرگز از مد نخواهد افتاد. اگر موهایتان خیلی کوتاه است و نمی‌توانید موهایتان را به شکل چتری درآورید، می‌توانید موهای بازشده‌تان را به هر طرف، اطراف فریم‌ها بکشید.

3. عینک¬ چشم گربه¬ای رو با موهای صاف و رژ لب¬های پررنگ جفت کنید!
با این ظاهر می¬توانید از عینک آفتابی چشم گربه¬ای خود برای نمایش جذابیت و جسارت خود استفاده کنید. به دوران قدیمی هالیوود و زنان دهه 1940 فکر کنید که عینک آفتابی چشم گربه¬ای خود رو با روسری روی سر خود هماهنگ می¬کردند. برای مدرن نگه داشتن این روند، می¬توانید به سادگی موهای خود را با حالتی محکم که ابروها و گونه¬های شما را به سمت بالا بکشد، حالت دهید. انجام این کار به فریم چشم گربه¬ای اجازه می¬دهد تا ویژگی¬های صورت شما رو برجسته کند.
می¬توانید مدل موهای خود رو صاف یا با یک یک گره در بالا یا یک دم اسبی بلند داشته باشید. سپس از اینجا، می¬توانید یک رنگ رژ لب جیغ برای پر جلوه کردن فریم چشم گربه¬ای خود استفاده کنید. رژ لب قرمز آتشین با عینک هایی با رنگ سفید و قاب نازک زیبا به نظر می¬رسد. فریم¬های ضخیم تیره وقتی با سایه¬های عمیقی مانند بورگوندی و توتی تیره پوشیده می¬شوند، می توانند لحن جدی و حرفه¬ای تری به ظاهر شما ببخشند.
4. زنجیر عینک رو به آنها وصل کنید!
زنجیرهای عینک قدیمی یک روند بازگشتی با الهام از دهه 90 است که هیچ نشانه¬ای از توقف زمان رو نشان نمی¬دهد. این نه تنها راهی برای افزودن عنصر زینتی به عینک آفتابی شماست، بلکه کاربردی نیز هست. زنجیر، عینک آفتابی شما رو در روزهایی که نیازی به استفاده تمام وقت از آن ندارید، دور گردنتان نگه می¬دارد.
حالا وقتی نوبت به خود زنجیر می رسد، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. رایج‌ترین مدل¬های امروزی، سبک‌های تسمه‌ای با مهره‌های سفید هستند. برخی از آنها دارای جلوه¬های رنگارنگی هستند که بین هر مهره برای تزیین قرار گرفته است. شما همچنین می¬توانید از زنجیرهای عینک طناب¬دار تک رنگ سنتی استفاده کنید. اینها رو می¬توان در رنگ¬هایی مانند: مشکی و آبی سرمه¬ای یا حتی طلایی انتخاب کرد تا آنها رو شبیه گردنبند جلوه دهد.

راه های زیادی برای استفاده و مدل دادن به عینک آفتابی چشم گربه¬ای وجود دارد. شما می¬توانید آنها رو در کل لباس خود ادغام کنید یا از آنها به عنوان یک اکسسوری مورد توجه برای صورت خود استفاده کنید. علاوه بر این، این نوع عینک آفتابی رو می¬توان با توجه به موقعیت شما نیز استفاده کرد.
استایل‌های غیررسمی مانند فریم‌های نازک‌تر با رنگ روشن رو می‌توان با کلاه و موهای باز پوشید. برای یک رویداد جدی و رسمی تر، می¬توانید فریم¬های ضخیم تیره و موهای کشیده رو انتخاب کنید. برای پیدا کردن بهترین جفت ، طرح های منحصر به فرد موجود رو در مجموعه نور اپتیک بررسی کنید و آنها را با سبک مد فعلی خود مقایسه تا یک هماهنگی بی¬نظیری در استایل خود داشته باشید.
سخن آخر!
در دنیای مد و اکسسوری¬ها، زمان هرگز متوقف نمی¬شود. مدل¬هایی که سال¬ها پیش مد بودند و دیگر استفاده نمی¬شدند به ناگهان با تغییراتی شگرف پا به عرصه مد می¬گذارند. بنابراین اگر می¬خواهید همیشه با مد روز جلو بروید باید آمادگی لازم برای تغییرات ناگهانی رو داشته باشید. عینک¬های چشم گربه¬ای نیز از این روند مستثنی نبودند. آنها با ظاهری شیک و فریبنده¬ای همچون گربه می¬توانند یک استایل جذاب رو برای شما آماده کنند. از مدل¬های قدیمی این نوع عینک مدت زمان زیادی گذشته و امروزه با تنوع اساسی در طراحی و جزئیات تزئینی دوباره جلوه بخش استایل شما هستند. بی دلیل نیست که گربه¬ها همیشه زیبا و مجبوب هستند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *